Nejnovější recenze ze sekce Rozmetadla a posypové vozíky

Ověřený zákazník HECHT Ověřený zákazník

Přidáno: 22. dubna 2014

(naposledy upraveno 22. dubna 2014)

Zakoupeno v HECHT

• Lehká manipulace a dobré dávkování pos. materialu

Očekávaný dobrý výsledek práce a přijatelná cena.

Ověřený zákazník Zahradni-naradi-wolf.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. dubna 2014

Zakoupeno v Zahradni-naradi-wolf.cz

• lehký,dobře se skladuje v malích prostorách

dobré uskladnění, při prvném použití brzy přestal fungovat asi z důvodu slabých bateii, nevim jak bude nyní fungovat při koupi kvalitních baterii

Gardena 800 Comfort

Gardena 800 Comfort

Ověřený zákazník zijemeZAHRADOU.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. dubna 2014

Zakoupeno v zijemeZAHRADOU.cz

Objednal jsem co jsem měl vyzkoušené.

Přidáno: 10. dubna 2014

• znacka Gardena
  • zla konstrukcia uchytenia koliesok o rozmetac

pridavam sa k dalsim majitelom, ktorym odpadlo koleso z dovodu zlej konktrukcie. Hnojivo sa dostalo do spoja kolesa s rozmetacom a cely ten hlikovy profil "odhnil".
Vozik vydrzal asi 6 rokov, cize cca 30 pouziti.

Ověřený zákazník HECHT Ověřený zákazník

Přidáno: 8. dubna 2014

Zakoupeno v HECHT

• Plastová kolečka poháněla kovovou rozhozovou hřídel pouze 2 min., potom se středový otvor "vymlel" a rozhoz tím pádem skončil.

opravdu šmejd

Dakr KRH 06 Olympus

Dakr KRH 06 Olympus

Ověřený zákazník Namir.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 7. dubna 2014

Zakoupeno v Namir.cz

• Kvalitní zpracování, podávací ústrojí a další pohyblivé části jsou z nerezu, kola jsou nafukovací na kuličkových ložiskách s volnoběžkou pro přesun.
  • Regulace je špatně vyřešená, i při nastaveném stupni MIN se sype zbytečně moc materiálu.

Výrobek DAKR jsem si nevybral náhodou - již jsem měl několik výrobků této značky a pokaždé mě překvapila kvalita a hlavně robustnost zpracování - nutno podotknout, že jsem ale vždy kupoval řadu profi, tzn. levnější varianty - které nepochybně budou oproti profi řadě v něčem ošizené - neznám a tedy nemohu hodnotit.
Vlastní posypový vozík je opět robustní, opatřen kvalitní práškovou barvou, mechanické součásti přicházející do styku se solí (pískem, hnojivem) jsou zhotoveny z nerezu, tzn. dá se předpokládat dlouhá trvanlivost. Kola jsou nafukovací na kuličkových ložiscích a pohybem vpřed zajišťují otáčení posypové hřídele řetězovým převodem schovaným pod krytem. Vlastní pracovní výkon zajišťují malé kovové návarky na posypové hřídeli, které unášejí posypový materiál ze zásobníku ven. Regulace je zajištěna plastovým přítlačným pásem, dle síly přítlaku propadne více či méně materiálu. Zde je asi největší chyba tohoto jinak dobře provedeného sypače - materiálu se i při nastavení minima sype stále zbytečně mnoho. U písku nebo drobného kameniva v zimním období při údržbě chodníků a komunikací by to zase tolik nevadilo, nicméně posypová sůl je poměrně drahá a navíc zbytečně zatěžuje přírodu (nehledě na to, že pokud sypeme kolem kvalitních a náročně udržovaných trávníků, výrazně je to ničí). U posypu hnojivem je to ještě horší - při velkém dávkování trávník místo přihnojení spálíte.
Jelikož jsem si DAKR KRH 06 Olympus pořídil za docela nemalé peníze jako profi variantu sypače, jsem pochopitelně poměrně zklamán. Regulaci budu muset ještě nějakým způsobem "doladit" - což bych čekal u výrobků varianty hobby za poloviční nebo třetinovou cenu sypače tohoto. Přitom vše ostatní je perfektně zpracováno a promyšleno, navíc jsem se výrobce před zakoupením dotazoval, zda jde použít rovněž i pro aplikaci hnojiva (konkrétní značky a zrnitosti), odpovědí mi bylo, že ano.
Abych to shrnul: pokud neřešíte množství materiálu a chcete sypač víceméně pouze na zimu, je to skvělý pomocník a oproti ručnímu sypání ušetří haldu práce (vzhledem ke svému pracovnímu zaměření věřte, že vím o čem mluvím). Nicméně na přihnojování trávníků se příliš nehodí, resp. bude potřeba regulaci ještě trošku poupravit, jinak nadělá více škody než užitku. Na setí trávy se nehodí už vůbec. Přitom ale by bylo dost účelné, aby vozík takového typu sloužil nejen v zimě, ale i přes léto, kvalitu zpracování na to má (a cenu taky). S výhradami lze tedy doporučit, ovšem je potřeba dávat pozor, na co jej chcete používat.

Přidáno: 6. dubna 2014

• VBEC TO NEFUNGUJE. ZŘEJMNĚ BY TO MUSELO MÍT STEJNOU VELIKOST KRYSTALŮ.

NEDOPORUČUJI

Ověřený zákazník Českázahrada.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. dubna 2014

Zakoupeno v Českázahrada.cz

• Zatím vše funguje v pohodě. Už jsem zasíval trávu i hnojil. Pro mě je výhoda proti vozíku, že jsem podstatně variabilnější. Navíc na nový podklad pro trávník nemusím zdaleka tolik šlapat. Stačí se natáhnout. S vozíkem se musí projet každý metr. A je i levnější
  • zatím nic

Pro mě dobrá koupě.

Ověřený zákazník GARTEKO Ověřený zákazník

Přidáno: 2. dubna 2014

Zakoupeno v GARTEKO

• dobrá cena a užitečný pomocník

dobře nám posloužilo k osetí trávníku

Ověřený zákazník mamtechnika Ověřený zákazník

Přidáno: 31. března 2014

Zakoupeno v mamtechnika

• jednoduchá montáž i obsluha
  • snad cena

na občasné použití na zahradě stačí

Hecht 212

Hecht 212

Ověřený zákazník EVA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 28. března 2014

Zakoupeno v EVA.cz

travu jsem spalil i s vozikem..... : )
jinak ok, treba natavit mensi diry
zatim jsem jej pouzil jen jednou

Scheppach RS 400 42030000

Scheppach RS 400 42030000

Ověřený zákazník Penzo.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. března 2014

Zakoupeno v Penzo.cz

• Tichý rychlý pomocník, s ručním kátrováním se rychlost nedá srovnávat.
  • Je to DO-DO.

Jednoznačně obrovský pomocník při větší potřebě kátrování, například drny vyklepe téměř beze zbytku, ven už vypadne jen tráva s kořínky. Oproti ručnímu kátrování minimálně 2x rychlejší a preciznější práce, navíc prosetý materiál padá rovnou do kolečka.
A zde je právě ta slabina. Na česká kolečka to není stavěné, zarazí se předním obloukem o spodní desku prosívače, takže část proseté hlíny padá vedle. DOdělej Doma tak spočívá ve vytvoření trychtýře z plechu, který usměrní prosetý materiál jen do kolečka. Řešením je rovněž pořízení nového kolečka s větším nákladním prostorem (jedno jako druhé znamená investici navíc, což hodnotím negativně).
Jinak ale s výrobkem prozatím velká spokojenost, ušetří hromadu práce, je tichý a dobře zpracovaný - není na něm téměř co zničit (prosévací buben visí na řemenech, vlastní buben je pak usměrněn zapouzdřenými ložisky, vše půjde asi bez problémů vyměnit v případě potřeby, motůrek má příkon 75W, takže to ani nezbaští neúměrně elektřiny).
Když to shrnu, tak vydaných peněz nelituji, i když za tu cenu by to mohlo mít už ten trychtýř z výroby.

Wolf-Garten WE-330

• zatím nevím

ok

Přidáno: 23. března 2014

• Žádné
  • Stále se zasekává,nejde točit s kličkou,těžký do ruky.

Nekupovat,pokud se rádi nevztekáte.

CONE P 300

CONE P 300

Ověřený zákazník mamtechnika Ověřený zákazník

Přidáno: 21. března 2014

Zakoupeno v mamtechnika

• Dobrá cena, rozmetá dobře i mletý vápenec na pastviny.

Ověřený zákazník NAKO Ověřený zákazník

Přidáno: 18. března 2014

Zakoupeno v NAKO

• totální čína.schválně jsem si koupil "značkové" zboží a přišlo něco co se dá koupit za polovic jen bez nápisu HECPHT.po menších úpravách se dokonce začala točit kolečka a po převrtání dír rámu a dodělání držáku bovdenu,který chyběl,to funguje jak má.

Pokud bych rozmetadlo nutně nepotřeboval,určitě bych ho reklamoval

GARDEN Vozík zahradní sklápěcí 125l

GARDEN Vozík zahradní sklápěcí 125l

Ověřený zákazník DANESI s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 16. března 2014

Zakoupeno v DANESI s.r.o.

• Přehledný návod včetně umístění spojovacího materiálu v obalu.
  • Kolečka mají kuličková ložiska.
  • Snadná ovladatelnost vozíku.
  • Předvrtané otvory by mohly být přesnější.
  • Nutná montáž s pomocníkem.

Tento vozík nabízí zatížení dle obalu až 300kg.

Scotts Esy Hand Held

Scotts Esy Hand Held

Ověřený zákazník Agromanuál Shop Registrovaný uživatel

Přidáno: 14. března 2014

Zakoupeno v Agromanuál Shop

• Jednoduché, cenově dostupné, pravidelný rozhoz, vhodné pro zahrádkáře.
  • Mám i pojezdové na kolečkách od Gardeny, zanechává pruhy.
  • Toto ruční rozmetadlo je lepší.

Doporučuji nákup.

Ověřený zákazník Jarabák.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 10. února 2014

Zakoupeno v Jarabák.cz

• Skvělý poměr cena/výkon, robustní konstrukce. Vzhledem k počasí jsme zatím neměl možnost pořádně otestovat v provozu.

Dobrý produkt, kvalitní provedení, doporučuji.

Přidáno: 16. ledna 2014

• 1 sezónu fungoval celkem přijatelně.
  • pokud je zcela plný, velice špatně se sním manipuluje.
  • mechanismus se často zasekává.
  • po 2 sezónách používání se rozmetací mechanizmus zcela rozpadl.

Budu volit jinou značku a už rozhodně na baterie.

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25