Gardena 800 Comfort

3.1 kg

• , zakoupeno v Rucni-Naradi.cz

Dobre

• Zatím jsem ho nepoužil
    • Zatím jsem ho nepoužil ale dle toho co jsem měl, tak je lepší konstrukce.

Doufám, že to bude dobrý

• , zakoupeno v zijemeZAHRADOU.cz

Objednal jsem co jsem měl vyzkoušené.

Pracovní šířka
53 cm
Objem
20 l
3.1 kg

Určení: úprava trávníků

Vlastnosti:

• Univerzální sypací vozík 800 GARDENA Comfort s šířkou posypu 53 cm a objemem 20 l má mimořádně velkou kapacitu a je vhodný pro rozlehlé plochy.
  • Díky inovativnímu a vysoce elastickému posypovému válci může být materiál rozsypáván optimálním způsobem.
  • Hladký pohyb univerzálního sypacího vozíku je zajištěn díky pohonu dvěma koly.
  • Kola s praktickou funkcí volnoběhu zajišťují, že vozík sype, pouze když je tlačen.
  • Když je sypací vozík tažen zpět, posyp neprobíhá.
  • Univerzální sypací vozík je možné naplnit posypovým materiálem různé velikosti, např. hnojivem, semeny, vápnem, pískem, štěrkem nebo solí.
  • Sypací vozík je tudíž možné používat celoročně.
  • Množství hnojiva nebo semen lze optimálně upravovat podle dávkovací tabulky. Vždy snadné a správné dávkování.
  • Díky tuhé hliníkové rukojeti ve tvaru T může být univerzální sypací vozík snadno používán jednou nebo oběma rukama.
  • Praktická dávkovací páčka s funkcí zapnutí a vypnutí je umístěná přímo na rukojeti a lze ji pohodlně používat.
  • Sypací zásobník je vyroben z vysoce kvalitního plastu a kola mají ten správný záběr pro každé použití na libovolném povrchu.
  • Snadné čištění. Univerzální sypací vozík je možné snadno čistit proudem vody.

Specifikace:

• Kapacita: 800 m2
  • Šířka posypu: 0,53 m
  • Kapacita zásobníku: 20 l
  • Dávkovací tabulka: ano
  • Komfortní rukojeť: ano

Výhody: * Vždy správné dávkování

Díky systému Stop-System mají kola při zpětném pohybu funkci volnoběhu. Posyp je tedy prováděn pouze při tlačení sypacího vozíku směrem dopředu. Je tak účinně zabráněno nadměrnému dávkování. * Vysoce elastický sypací válec

Vysoce elastický sypací válec umožňuje obzvláště rovnoměrné rozmetávání posypového materiálu různé velikosti. Dodávaná dávkovací tabulka ukazuje správné dávkování. * Jednoduchá obsluha

Na rukojeti sypacího vozíku lze snadno aktivovat funkci zapnutí a vypnutí. * Úspora času

S mimořádně velkým objemem 20 l můžete pracovat nepřetržitě. Velké plochy lze osazovat nebo hnojit na jeden záběr.

Rozměry výrobku:

• Šířka (cm): 23.10
  • Hloubka (cm): 28.20
  • EAN: 4078500043502
  • Záruční doba: 24 měsíců

s praktickým a úsporným značením posypaných cestiček, aby se zabránilo předávkování nebo vícenásobnému posypu

3zákazníci nedoporučují produkt

• dávkování jedním směrem
    • nestabilní konstrukce
    • nerovnoměrné dávkování
    • zanechává lajny posypu
    • malý objem nádoby

Naprosto nestabilní konstrukce, držadlo se kroutí vlivem malé rozteče držadel. Nádoba na hnojivo je podstatně menší než u starších modelů, které měly sypací otvory na zadní straně, hlavně je nižší a materiál se snadno vysype. Teď k tomu důležitému, dávkování posypu je naprosto nerovnoměrné, jelikož závisí na objemu zbylého hnojiva v nádobě a také na krutu držadel. Však naprosto nejhorší a nepochopitelné je to, že při zastavení na místě se vytvoří lajna posypu, protože otvory jsou přímo na spodní straně. Plastová krycí lišta, která kryje sypací otvory se po čase práce prohne, kdy se mezi ni a nádobu dostane posyp. Navíc její umístění přímo na spodní straně je opět nešťastné, protože při vyšší trávě, nebo hrbolu na ploše je tato lišta celá odsunuta a odkryje tak celé sypací otvory a posypový materiál je vysypán ve velkém množství. Odzkoušeno na hnojivech, travním semenu a pískovém posypu. Za tuto kupní cenu velmi nevýhodný kup. Pokud by se měl přirovnat účel tohoto produktu, tak snad jen k plastovým lžičkám do horké kávy.

• , zakoupeno v Rucni-Naradi.cz

Dobre

• Zatím jsem ho nepoužil
    • Zatím jsem ho nepoužil ale dle toho co jsem měl, tak je lepší konstrukce.

Doufám, že to bude dobrý

• Jedině vzhled na fotce, jinak nic
    • Nekvalitní a slabé materiály,již po naplnění hnojivem do půlky ho nejde ovládat, protože se třepe jak ratlík, nemožnost nastavení dávkování hnojiva, toto záleží od množství v násypce.

Koupil jsem ho na Aukru asi za 700 bez dokladu nový, ale i toto jsou vyhozené peníze, tak jako zatím všechno ostatní od Gardeny, jsou to jenom naleštěné prdy... Prostě hrábě musí být ze zeleza a něco vážit a tak dále.. Lidi vyserte se na krámy z Baumaxů a kupujte podle zdravého rozumu.. ale abych jenom nehanil - jedna z mála věcí, která ještě od Gardeny jede, je vodárna s postřikovačem Aquazoom, i když je hlučná jak sviňa, jakoby se každou chvíli měla rozpadnout.

• , zakoupeno v zijemeZAHRADOU.cz

Objednal jsem co jsem měl vyzkoušené.

• vzhled
    • nekvalitní materiál
    • nelze nastavit přesné dávkování

Vozík jsme koupili na setí travního semene při zákládání trávníku o ploše cca 700m2 a pro následné hnojení. K setí je celkem praktický, ovšem při hnojení se nám vůbec neosvědčil. Nelze nastavit přesné dávkování, při snaze upravit množství hnojiva dojde k jeho rozsypání v jednom místě. Několikrát během manipulace s dávkovačem vypadlo lanko k ovládání klapky, která nastavuje množství sypaného hnojiva. Celkově je vozík vyroben z nekvalitních plastů, vše je měkké a snadno zdeformovatelné.
    Pro nás vyhozené peníze. Osvědčilo se nám více vzít do ruky nádobu s hnojvem a druhou ruku jej rozhazovat po trávníku a tím jsme zabránili vypáleným místům v rávě díky přehnojení.

• , zakoupeno v ePROTON.cz

• Široký záběr, relativně robustní - s ohledem na to, že vše je plast. Velmi pěkně vyřešeno "vytyčování" míst, kde již bylo hnojeno - dávkovačem barviva.
    • Dávkovač si dávkuje "podle svého", praktická nemožnost nastavit přesné dávkování (používám na hnojivo), obtížné úplné uzavření dávkovacího otvoru, při pokusu o změnu dávkování v průběhu se vysypalo mnoho hnojiva - nutno odstranit.

Neměl jsem možnost porovnání s jiným produktem, obecně dávkovač zůstal za očekáváním - ale doufám, že se to praxí zlepší. Ocenil jsem označování projetých ploch.

• Bohužel nic, možná proti ostatním široký záběr.
    • Výrobek je nepoužitelný.
    • Po nasypání hnojiva (přesně to jaké udává výrobce) se vahou prohne plastová lišta na spodku vozíku, kterou se reguluje množství a dávka vůbec neodpovídá!!!
    • Při sebemenším drcnutí o nerovnost, obrubník se vysype neuvěřitelné množství hnojiva na jedno místo - vypálená místa v trávníku!!!
    • Násada z měkého plechu neumožňuje ovládání vozíku!!!

Nekvalitní měké materiály.
    Vozík jsem pochopitelně reklamoval, byly mi vráceny peníze.
    Gardena = navoněné ho...no